Pogledaj jedan post
Old 04.11.2010., 11:05   #1216
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
Hej svima,
ovako, imam dermatitis, atopični, na dlanovima. Pun je mjehurića i crven je.
Dermatitis i ja smo neprijatelji već 7 godina, ali ovako jako mi nije nikada bio i da mi se još pritom proširio na dlanove. Uglavnom je bio na prstima i gornjem dijelu dlana gdje bi se povukao i periodično vraćao.
U svojoj bogatoj povijesti bolesti naravno da su bili kortikosteroidi i kreme koje mi nisu pomogle. Kortikosteroidi kratkotrajno u zadnje vrijeme.
S obzirom da radim i da mi svi gledaju dlanove i da se isušuju još više jer radim s papirima, trebam pomoć.
Molim vas da mi pomognete, ukoliko mi želite pomoći, možete mi se javiti i na pm da vam pošaljem slike da bih vam olakšala prilikom odabira prirodnog lijeka meni.
Stvarno sam više očajna. Želim to izlječiti, znam da je to neizlječivo, ali da sad kad dođe zima da mi koža dlanova ne bude tako grozna.

hvala svima unaprijed.
Ovo ti je vrlo zahtjevno za tretirati. Ja sam svojevremeno uspjela svom dragom riješiti kontaktni dermatitis na dlanovima, al nema što nisam probala ( i tako mjesecima), od mješavina i prirodnih dodataka.
Čim se malo riješim gužve napisati ću ti na pm neke svoje prijedloge u najboljoj namjeri, no za rezultate ne garantiram, na žalost.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom