Pogledaj jedan post
Old 01.04.2017., 13:01   #1181
Quote:
Vida36 kaže: Pogledaj post
Nemaju ti svi oftalmologe, to obavezno provjeri prije. Od optika znam da Monokl ima, rade i na uputnicu.
znam da su prije imali oftamologa u zgradi do njih. doktor opće prakse mi je rekao da moraju imati oftamologa. možda kod nekih optika oftamolog dolazii par dana u tjednu... ne znam. uglavnom, otišla sam tamo u četvrtak i napravila urnebes.
sve je počelo kada sam došla u tu optiku na kompjuterski pregled vida. nije mi baš sjela nova dioptrija. mislila sam da se moram malo priviknuti na nju. nisam htjela reagirati, jer sam nakon 3 mjeseca imala sistematski , gdje me je žena nakon pregleda pitala da tko mi je dao tako veliku dioptriju.
i tako sam se ja, ne odmah, vratila u optiku izraziti svoje nezadovoljstvo. uzeli mi nalaz prvog pregleda , brzo mi napravili novi pregled (za kojeg nisu ni tražili da ga platim), prepisali nalaz sa sistematskog i rečeno mi je nove naočale nosim za daleko, a stere za blizo.
i tako, nakon nekih obiteljskih peripetija odlučih platiti komletan pregled kod privatnika. dijagnostirao mi je astigmatizam i rekao da sam premlada da bi trebala imati dvoje naočala.
onda sam se vratila u tu otiiku i napravila taj urebes.
pitala sam tu mladu curu da li je oftamolog, rekla je da jest i da me se sječa s pregleda. žalila sam se da sam oštećena za cijenu stakala (cca 1500kn). rekli su da ću besplatno naručiti drga. meni je privatnik već naručio druga i to sam im rekla. mala ni je donesla svoju uokvirenu diplomu i rekla da tu radi dvije godine, a ja si mislim- radi tu dvije godine i ne prepoznaje astigmatizam. nije to rijetka dijagnoza. rekla sam da više nikad tu neću doći i otišla. na kraju sam zaključila da ću se kloniti kompjutorske kontrole vida. :rolleyes
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom