Pogledaj jedan post
Old 15.09.2016., 09:29   #86
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Taj program( donacije voca i eu ) zivi vec dvije godine .Djeca dobijaju voce ,mislim 2-3 puta tjedno pretezno jabuke ,kruske, nekad zavisi od sezone mandarine ,breskve )moj sin je meni to objasnio kao pomoc Europske unije .)

.Moji idu u redovan program ,imaju opciju marende (neki pekarski proizvodi,tipa buhtla ,krafna ,slanac ... )ali nisam se za to odlucila nego im ja ako su jutarnja smjena napravim integralnu bublicu sa tuna/avokado pastetom ,ili kajganu u bublicu ili malo prsuta ,pancete .A popodne jedan integralni keks ili voce neko jer i tako doma rucaju prije skole a odmor je poslije 2 sata u 15.35,veceraju doma i doruckuju prije skole .i boca vode obavezno nose uvijek .
Ovako je i u našoj osnovnoj školi, moja je sad drugašić. Cijeli prvi razred dobivali su 1-2x tjedno neku voćku, uvijek svježu,, jer bi nekad i donijela doma, ako je nosila svoju u školu.
Isto imamo opciju marende/užine, al ne uzimam jer su sve pekarski proizvodi, a moja pola toga ne jede (ne voli ništa s čokoladom, ne jede salamu u sendviču, itd.).
Kad je škola ujutro nosi sendvič od sira ili toast, nekad kiflice ako napravim, štrudel od sira (slani)... kad je popodne, ruča doma i isto nosi isključivo voće ili integralni keks (obožava elvita i sl.). Danas ima 5h, ponijela je tost i jabuku, doma je u 12.20, ručak će biti u 13h.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom