Pogledaj jedan post
Old 15.09.2016., 14:00   #92
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja bih pričala sa svojim djetetom i rekla mu da ne uzima klopu od drugih, a s druge strane bih mu spakirala dodatno jelo ak mu ovo u školi nije dovoljno. ne vidim zašto bi drugi roditelji bili krivi kaj su svojem djetetu spakirali hranu. pa nije da oni hrane moje dijete.
mi i sada vodimo takve razgovore jer mi se ne sviđa da jede svakakvo smeće kaj mu se ponudi u parkiću, a toga ima na tone svaki dan.
Da. Ali u parkicu ga kontroliras. U skoli nemas vise kontrolu.

Ja se pitam kazu li ova djeca uopce roditeljima da su u skoli od xy kolege dobili sendvic ili sokic ili cokoladu.

I hej... nemoj govoriti "smeće". Sad si me uvrijedila. Pa ne mora užina koju mi roditelji spremimo djeci nužno biti smeće. Barem se ja trudim da to bude nešto nutricionistički vrijedno. A i sok koji mu spremam obicno je 100% jabuka domaci. Ima za kupiti na nekim mjestima i mislim da je u redu da to pije iako je po meni voda izbor broj jedan, ali sok ionako ne smatram pićem kao pićem za utažavanjem žeđi nego više kao neki vitaminski dodatak u obliku tekućine.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom