Pogledaj jedan post
Old 22.12.2004., 17:35   #4
imas negdje cjelu temu o tome, ali na njoj ima svakakvih sranja pa mozda bolje ne traziti .

meni je ta juha bila odlicna, mogla bih ju jesti svaki dan. dobro dode ne samo za skidanje kila, nego i za ciscenje organizma nakon blagdana.

vazno je da ne jedes samo juhu, nego i pratis dijetu za tjedan dana jer jesti samo juhu je premalo i neces izdrzati, a i nije dobro za zdravlje.

JUHA:
kupus
paprika
celer
rajcica
luk
kocka za juhu
soli, papra, zacina

ja stavim pola kupusa, 2 paprike, par rajcica i 1 veliki celer skupa s onim liscem, jer mi taj omjer odgovara po okusu i toliko mi stane u lonac. a i ne volim da je previse juhe odjednom skuhano jer je bolje jesti svjeze nego nesto sto je starije od dva dana. meni ovo traje dva do dva i pol dana, ovisi koliko vode stavim.
i ne stavljam kocku za juhu, nego malo ulja na pocetku ili na kraju, ovisi kak se sjetim. luk ne stavljam

juhu jedes tri puta na dan, koliko ti pase...ja obicno pojedem po obroku dvije zdjelice.

jako je vazno da pratis dijetu, i to ovako:


1.DAN
sve voce osim banana

2.DAN
povrce, osim graha, mahuna, kukuruza
za veceru jedan veliki peceni krumpir

3.DAN
voce i povrce

4.DAN
tri banane s mlijekom (ja sam koristila jogurt)

5.DAN
400 grama mesa ili ribe sa 6 komada rajcica

6.DAN
povrce i meso (ili ribu)

7.DAN
smedu rizu, povrce i vocni sok


nemoj uzimati samo juhu u nadi da ces imati bolje rezultate. i nemoj mislti da ces izgubiti 4, 5 kila za 4 dana, kako sam citala da su spominjali. ali kilu i pol do dvije je sasvim ok brojka za tjedan dana. ako zelis jos, ponovi tretman za mjesec, dva. ako ti i dalje ostane previse kila, provjeri svoje prehrambene navike i pocni se baviti nekim sportom, redovito. istina, to mozes i prije pocinjanja ikakve dijete, cak je i preporucljivo
Clea is offline  
Odgovori s citatom