Pogledaj jedan post
Old 18.01.2010., 22:48   #20
to sto BMW ima pogon bregastih vratila preko radilice lancem, a audi zupcastim remenom, ne znaci da je bmw jeftiniji za odrzavanje
kad tad moras mjenjati i taj lanac koji je mislim cak i skluplji u cijelom kompletu (sa vodilicama i ostalim...)
tako da ti ta usporedba ne znaci nista. inace prave brojke su ove: filter za zrak na BMW-u ti je mislim oko 1000 kn, tako je mislim napisao netko na forumu u prijasnjim temama o ovakvom autu, te se izjasnio kako bi odrzavanje ovakvog auta godisnje kostalo oko 5-6 000 kn, pouzdano znam da je za Audi servis puno jeftiniji, godisnje te nebi trebalo kostati u prosjeku vise od 2500 kn. inace sav potrosni materijal koji ces mjenjati (filteri, spone, remenje, itd..) mozes nabavit u svim VW servisima i nisu toliko skupi kao u samom Audiju a u osnovi su isti djelovi, provjereno je: cak su i spone za Passat B6 iste kao i za Audi A4 takodjer B6.

sto se tice konkretno razlike u performansama, BMW bi tu trebao biti bolji.
bojim se da ces se razocarati, ali u 2.5 TDI motorima, prve serije su imale svega 150 KS sto za V6 nije puno, evo jedan oglas:
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a-4...i-oglas-882215
kasniji modeli dobivaju nekih 180 ak KS..

dok je BMW vec tada bio na 170 KS (kasnije nakon 2003. 204 KS)
e taj nakon 2003, je pravi stroj!!! ali su i skuplji...

Zadnje uređivanje BB87 : 18.01.2010. at 22:56.
BB87 is offline  
Odgovori s citatom