Pogledaj jedan post
Old 28.04.2013., 23:15   #19
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Što to znači? Slobodno se može bilo koji sumnjivac premlaćivati na mrtvo ime?
Baš me zanima da li je Dr. Ivo Sanader brutalno premlaćen u stanici zbog sumnje da je papnuo nekoliko stotina milijuna kuna.
Nigdje to nisam rekao niti sam branio postupak policije. Imaš li dokaz da je dječak pretučen od strane policije? Policija ga je dovela na HMP gdje je izjavio da ga je ista pretukla. Kako znamo da ozljede nisu od ranije ili da mu ih nije nanio netko drugi? Bavio se teškim krađama, zbog čega ne polazimo od pretpostavke da je sa ozljedama i ispitan? Imamo premalo činjenica da bi išta zaključili a rasprava je krenula sa osudom policije.

Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Da podsjetim, niti Luka Ritz nije umro od batina, već par dana kasnije od "aneurizme koja mu je bila urođena". Daljna vještaćenja to su demnantirala, da nisu ispalo bi da je to što su ga pretukli iz dosade par dana prije smorti bila čista slučajnost i da bi Luka Ritz ionako umro par mjeseci kasnije, tako da huligani nisu ništa krivi.
Slično tome, Stjepana Radića nije ubio Puniša Račić, jer je Radić umo 2 mjeseca nakon što je on pucao u njega zbog problema s plućima. Dakle, Puniša Račić nije kriv za Radićevo ubojstvo.
Mislim da je moj upis bio konkretan i jasan. Ako već i polazimo od toga da je ugrušak mogao nastati nanošenjem ozljeda mjesec dana ranije, osim tvrdnje mladića (koji je već sa 18 poznat policiji po teškim krađama) imamo li ikakav konkretan dokaz da je ozljede nanijela policija?

Zbog čega smo se postavili da je ono što on govori neophodno istina?

Zato što je dijete?
Zato što je mrtav?

Quote:
Broj značke se niti ne bi trebao tražiti, policajac koji postupa dužan ga je sam dati, a ako ga osoba prema kojoj je postupao traži pogotovo. Arogancija se nema što zaslužiti, što naročito vrijedi za babe šalteruše koje su isto na neki način službene osobe.
Službena osoba se predstavi, a značku ima istaknutu na odori. Ukoliko se radi o policajcu u civilu, značku mora pokazati. Iako meni osobno broj apsolutno ništa ne znači dok igram po njihovim pravilima. Ukoliko dođe do toga da se broj značke ne da, podnese se prijava u postaju/upravu.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom