Pogledaj jedan post
Old 29.08.2007., 15:08   #1
Dnevnik sportske prehrane

evo od toliko tema kako i što pravilno jesti dobila sam želju, s obzirom da tu ima puno sportaša i ljudi koji paze na prehranu i zdrav život, da otvorim ovaj toppic tek toliko jer me zanima što ste danas sve pojeli, kakav vam je dnevni meni! S obzirom na to da sam se skinula sa svih dijeta i okrenula zdravom načinu životu, istina uz djetu sam skinula puno kila ali sada to treba i održati a najlakši nacin je zdravom u uravnoteženom prehranom, kontroliranjem namirnica i zbrajanjem kalorija kako bi ih što efikasnije potrošila. No da ne duljim ja jedem sve i kombiniram razne namirnice a slobodno mi udijelite i pokoji savijet ako nesto radim krivo ili mislite da bi drugačije bilo efikasnije ali sve u svemu danas sam pojela: ujutro- 2 breskve i jogurt od soje, dvije žličice pekmeza od kupine(220kcal)
malo kasnije- rižino mlijeko i dvije kockice čokolade za kuhanje(160 kcal)
ručak-žitarice (musli) i AB kulturu, 2 breskve i jabuku(521kcal)
ručak je danas ispao takav jer trenutno nisam u situaciji nista skuhati imam neke popravke u stanu no za sutra planiram leću

sveukupno oko 1000kcal. inace vozim bicikl dnevno sat i pol, vjezbam na steperu pola sata i tri puta tjedno idem na aerobic mix
eto toliko od mene! Nadam se vašim odgovorima jer bih i sama htjela poboljšati kvalitetu svog života i dovesti se u formu
aria_ is offline  
Odgovori s citatom