Pogledaj jedan post
Old 06.12.2011., 14:39   #62
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Drugim rijecima, pustas ga da radi sto god zeli, DOK GOD TO TEBI NE SMETA, jel?
Jer sumnjam da bi ga voljela da svaki drugi dan nadjes izgrizene cipele i zasranu dnevnu sobu zato sto on to tako zeli.
Dominantna si nad njim, upravljas njegovim ponasanjem u velikoj mjeri i zato vam je lijepo zajedno. Da je suprotna situacija, sumnjam da bi bilo tako.
apsolutno netočno. dopuštam mu da radi kaj god hoće dok ne ugrožava sebe i druge, bez obzira na to sviđalo se to meni ili ne. na stranu kaj on ne radi takve stvari, meni niš ne smeta, ako se npr. posere kaj bi mu ja, počistit ću i bok, doduše neću baš pustit da non stop to radi čisto iz praktičnih razloga da se ne ugušimo od smrada ali bome ni ljudi to ne rade po dnevnoj sobi , mozga imam dovoljno da ak vidim da mi grize cipele spremit ću ih nekamo kamo ne može do njih i dobit će neke druge a i to jer imam samo jedne cipele koje nosim, da ih imam hrpu dala bih mu i to, jedine zabrane koje ima je dosađivat drugima i jest smeće s ulice. a i da je situacija drugačija, to ne bi utjecalo na moju ljubav, isto kako roditelji neće mrzit svoje dijete samo zato kaj ih nije poslušalo, možda će bit ljuti, razočarani, whatever, ali ljubav ziher neće nestat.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom