Pogledaj jedan post
Old 18.07.2013., 20:48   #3
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Sigurnost gdje? Ovaj Afrika je ogromna.
Bas na Mali ne moras ici jel.
Potrebna su ti odredjena cjepiva koja moras na vrijeme dobiti, ne znam na koja tocno oboljenja mislis.
I sto bi tocno radila/radio kod volontiranja? Recimo u dijelu Namibie ima puno Nijemaca sa vlastitim farmama pa je tu sigurno. I tamo ce ti super doci njemacki, za neke druge dijelove opet francuski. Zavisi jel te brine politicka situacija neke zemlje ili stopa kriminala.
I pojedine zemlje se toliko razlikuju jedna od druge da je pitanje gdje bi isla?
Kojim poslom? Tocnije sto znas raditi - nesto medicinskog smjera, poducavati nesto, imas li tehnicka znanja za gradnju kuca, skola itd. Imas li IT znanja?
I koliko dugo?
U sklopu koje organizacije bi isla, unicef itd.?
Daj malo vise informacija od afrika i volontiranje.
pa evo recimo preko udruge plavi anđeo, kenija, uganda; profesorica sam, ali zanimao bi me rad u sirotištu; išla bih na dva mjeseca. brine me kako politička situacija tako i kriminalitet, recimo to grubo koliko su šanse da se dogodi nešto loše. znam da je svaka država drukčija i da ako je danas sve ok, ne mora biti za par mjeseci i da mi nitko ne može garantirati sigurnost, ali voljela bih čuti različita iskustva, a ne samo ''ljudi su dole predivni, to mi je iskustvo promijenilo život''. mislim da kažem da idem u afriku, većina ljudi bi se počela hvatati za glavu jer ljudi ne znaju šta je dole, ne znam ni ja; svima je pred očima glad, bijeda, ekstremisti, neimanje osnovnih uvjeta za život. to je drukčiji svijet, normalno je biti zabrinut, ali također vjerujem da ukoliko ti se ne desi neki veći problem, da može zaista biti lijepo iskustvo.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom