Pogledaj jedan post
Old 16.09.2007., 19:26   #9
Sad sam skuzio clanak u sibenskom NovomTjedniku, koji tvrdi manje vise isto, uz par detalja:

http://www.novi-tjednik.hr/index.asp?dID=555

s tim da je clanak pomalo konfuzan (spominje se kvar na motoru, te se pogesno povezuje tragedija u Vukovaru 2007 sa padom HV helikoptera 1996 zbog smrzavanja elise, bez zrtava)

Ovo bi objasnilo sve, cak i zasto je helikopterom transportirano samo trojica ranjenika na kopno, pa cak i zasto su u Zagreb transportirani autocestom, a ne zracnim putem. Objasnjava i konfuziju koja je nastal oko toga gdje su transportirani ranjenici sa otoka - u Zadar i/ili Split.

Naime, ako teretni helikopter nije upotrebljiv, a HV nema durgih na raspolaganju, onda se morao koristiti neki manji, policijski ili slicno, koji i ne moze ponijeti vise od mozda dvojice ranjenika uz osoblje.... inace u MI 8 moze stati cak 28 putnika uz dvojicu pilota. Jednostavno je nemoguce da su mogi samo trojicu potrpati u njega.Zato i jesu zamutili pricu o tome kako su uopce spasavani ljudi.

Evo kako je MI 8 opremljen rezervarima sa benzinom

Quote:
http://avia.russian.ee/helicopters_eng/mi-8.php
POWER PLANT: Two 1,250kW Klimov TV2-117A turboshafts (1,434 kW TV3-117MTs in Mi-8MT). Main rotor speed governed automatically, with manual override. Single flexible internal fuel tank, capacity 445 litres; two external tanks, each side of cabin, capacity 745 litres in port tank, 680 litres in starboard tank; total standard fuel capacity 1,870 litres. Provision for one or two ferry tanks in cabin, raising maximum total capacity to 3,700 litres. Fairing over starboard external tank houses optional cabin air conditioning equipment at front. Engine cowling side panels form maintenance platforms when open, with access via hatch on flight deck. Total oil capacity 60kg.
Ima dva vanjska rezervara od 745 (Lijevi, port) i 680 lit (desni, starboard), i cihni se da je jedn od njih ostecen. Bilo bi dobro naci shemu gdje su locirani, pa bi postalo jasno i kako je ostecen.

Dvije nesrece u dva mjeseca u kojima je ukljuceno HV s helikopterima, plus NATO vjezba gdje sve mora stimati tip-top, dakle svi helikopteri moraju ici na emont prije vjezbe....i to je to.

To djelomnicno objasnjava i svu onu konfuziju nastalu oko dojava, kasnjenja, transporta spasilaca (cime je prebacen Stipe Bozic i GSS?), prebacivanja ranjenika...cak bi moglo objasniti i sta su radili specijalci cijelu noc na pozaristu (trazili dijelove helikoptera?).

Ako se pokaze da je ovo istina, razapeti ce pilota, iako je jugo bilo na granici letenja. A to nikome nece pomoci.
__________________
Sankilot.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom