Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 13.06.2011., 13:50   #1889
Quote:
MučkoĐubre kaže: Pogledaj post
Evo ja bio u KB Merkur, koliko sam vidio danas je bio dezuran dr. Poljak. E sad jel to bio on unutra, pojma nemam. Uglavnom kaze zasad nista, dao mi je tu mast Faktu, i nek dodjem za tri mjeseca, u medjuvremenu da prilagodim prehranu i ne sjedim

E sad, ako bi mi znali rec sto bi od prehrane trebalo izbacit, sto je veliki problem, a sto je pozeljno jest. Vjerujem da imate iskustva.
Preporučila bih ti da pronađeš postove od Lesli Eldridža jer je on u par navrata napisao prilično detaljne postove o samoj prehrani.
Mislim da već i sam znaš što bi smio jesti, a što bi morao izbjegavati.
Junk food (pizza, ćevapi, hamburgeri), ljuta, teška i začinjena hrana, gazirana pića, puno slatkoga, teška, suha hrana, ugljikohidrati.... sve je to jaaako loše za hemiće.
S druge strane treba uzimati puuuuno voća, povrća, jušne hrane, orašastih plodova, žitarica... jako je bitno piti dovoljno vode, a vježbanje je isto poželjno. Prelazak na zdravu prehranu ti stvarno može pomoći, jedino što nije baš... zabavno.

Ti si u ranom stadiju, držim ti fige da nikad ne doguraš dalje od njega, a prehrana ti je tu ključna!
dreamland is offline  
Odgovori s citatom