Tema: T-com
Pogledaj jedan post
Old 13.09.2005., 00:42   #1
T-com

Pošto sve više i više posjetitelja foruma ima neku vrstu ili verziju ADSL-a i pošto svakog dana niču nova pitanja koja pune ovaj podforum, otvorio sam temu u kojem možete postavljati sva pitanja vezana uz ADSL: spajanje, routere, modeme, dijeljenje veze, rješavati vaše probleme, žaliti se na uslugu i ljutiti se na davatelje usluge, te općenito raspravljati o usluzi ADSL-a i svemu vezanom uz to.

Želim izbjeći masovno otvaranje tema o ADSL-u, od kojih će svaka imati po par postova odgovora i potpitanja!

Stara tema s naslovom maxADSL će i dalje ostati na podforumu za sve one koji žele pročitati o čemu se to prije raspravljalo. Temu možete pronaći ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?s...5&pagenumber=1

Molim Vas da ne otvarate svoje vlastite specijalne teme o ADSL-u, već da se pridružite raspravi na ovom temi. Dajte pročitajte što to pišu drugi forumaši, možda je netko već imao vaš problem i uspješno ga riješio, pa da svi skupa ne ponavljamo isto gradivo ko papige jedno desetak i više puta.

Sve dodatne teme vezane uz ADSL će se zatvoriti ili pripojiti ovoj temi (ovisno o tome kakva će biti tema).

Hvala!


EDIT:
Topic je u međuvremenu ostario jer se adsl rašio Hrvatskom u tolikoj mjeri da su svi ISPovi dobili po svoju temu ovdje na forumu.
A kako se uglavnon ovdje pričalo o T-comu, ja sam ovu temu prekrstio u T-com temu.

Toliko

Zadnje uređivanje MEP : 14.10.2008. at 21:34. Reason: Mod edit
MilkyWay is offline