Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 13:19   #10
Ma to ti je sve navika. Ja sam isto jela po Zoni, samo sam odustala jer su ti meni slatkiši nezaobilazni, zapravo, ja sam tip osobe da se ne mogu kontrolirat kad vidim nešto slatko a to želim. Iako, trebala bi se vratit Zoni, moja bedra i trbuh mi sve više ukazuju na to.

Moj je prijatelj Zonu počeo ozbiljno proučavati, i isto tako jede odokativno, ne vjerujem da važe svaki gram. I jedino mi se čini da ne uzima nadomjestak s omega 3, što možda treba, ali te visokopročošćene omege 3 je teško nać u HR. Na našem tržištu ih ima, samo u kombinaciji s omega 6 ili nisu dovoljno visoke čistoće, a čini mi se da Zona to postavlja (omega 3 dobivene molekularnom destilacijom ili tako nekako). Uglavnom, to se može kupit vani. Nije jeftino.

Ali glede omjera makronutrijenata i njihova utjecaja na hormone, inzulin-glukagon-eikosanoidi zasigurno je fantastičan i zato podržavam Zonu jer kao "osoba iz struke" smatram da sve što je Sears napisao u svojim knjigama i stoji, sve je potkrijepljeno istraživanjem, tako da nije "čiribu čiriba".

Ne znam, vidi kako ćeš se osjećat, ali to ćeš znat tek nakon nekih tjedan-dva, ne prije, tijelo ti se mora prešaltat na novi način ishrane, očistit od toksina i to.

Ako te šta zanima, samo pitaj ili pošalji PM.

Bokić!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom