Pogledaj jedan post
Old 25.01.2013., 10:27   #2536
Drage buduce mame,
evo Vam pisem svoje iskustvo u rodilistu na lito.
Cuvala sam trudnocu na Patologiji 2 i moran pohvaliti cijelo osoblje, sestre su bile super hrana je bila o.k., jedino mi se nije svidila higijena. Jedino jedna gospoda sta je cistila na cijelom katu (gda. Marija-odlicna zena) ove ostale su samo kupile smece, i sluzile hranu, katastrofa (zasto zene primaju placu). I sto je uvijek falilo toaletnog papira. Tako da morate to uvik imati sa sobom, bile na Patologiji ili na Babinjacama.
Kad su mi krenili trudovi sve se odvilo relativno brzo (iako sam prvorotkinja), smistili me u predradaonu na CTG, pa na ciscenje (katastrofa iskustvo), tusiranje i tada sam po hodniku odala vamo tamo dok mi se nisu trudovi pojacali (to mi je bilo uzasno, ko da si sam na svitu) i napokon me sestra odvela u box, dobila Apaurin i tad su se pojacali trudovi i sve je krenilo. Ekipa se skupila i u par trudova rodila malog andela. Jedino me muka uvatila za sivanje, ali brzo je dr. dosao i profesionalno odradio posao, cak mi je reka da ce mi i muz biti zadovoljan. Toga sam se vise bojala nego poroda ali sricom i to dobro zavrsilo. Odvelo me na 4. kat di su rodilje sa carskog (bilo mi cudno), rekla mi je sestra da nije bilo mista u Babinjacama. Na kraju ispalo super, sestre odlicne, minjali dicu svako par sati, bilo spavacica na bacanje i posteljine (dok na Patologiji i Babinjacama nije bilo ni posteljine ni spavacica). Kao da si u drugom rodilistu kaze mi prija. Tako da je sve super ispalo. Doktori su bili super (Vukovic, Hrboka i jedan visoko mladi) nisu me doktorice odusevile. Sve u svemu jako zadovoljna, ali mislim da svaka zena ima svoje iskustvo i svakoj je drugacije.

sitila sam se doktora visokog, mladog, kratko osisan Ante Mrsic, extra doktor

Zadnje uređivanje tisi : 27.01.2013. at 23:02. Reason: spajanje dva posta u nizu
Zab is offline  
Odgovori s citatom