Pogledaj jedan post
Old 29.10.2009., 15:41   #16
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
imao sam priliku voziti 307 1.6hdi 90konja nekoliko dana i moram priznati super auto.ubrzanje ko u nekog sportskog automobila najjace mi je pogledi pustih vozaca golfova i pasata kad ih 307 ostavi.dok sam je vozio imao sam osjecaj da letim cak je i zvuk motora u unutrasnjosti zacudujuce tih.mana leti do 130km/h i tu staje, rekao bih da mu je maximala 150km/h.kvacilo tvrdo ali se lako navikne covjek sve u svemu isplati se uzeti s obzirom da se godina 2005 sa daljinskim,klimom ,zracnim jastucima kao i bocnim moze naci za oko 60000kuna. da zaboravio sam reci po putnom racunalo kombinirana potrosnja 4.6l na prijedenih 3300km !!!
Hm, ne znam koje si automobile imao prije prilike voziti ali budući da sam i sam vlasnik ovoga što si gore naveo, mogu ti reći da ovo što si naveo zvuči dosta entuzijastički

Nije baš da baš tako lako ostaviš golfa i passata, pogotovo ne nekog TDI sa 110 ili 130KS... U unutrašnjosti je dosta tih za dizelaša ali nije baš začuđujuće tih. Maximala brzina je po ravnom 190 (po brzinomjeru) na nizbrdici sam ga natjerao na 210 (po brzinomjeru)
A što se tiče potrošnje... ja sam najniže uspio spustit na 3.5 l/100km, ali to iziskuje zaista laganu nogu na gasu i otvorenu cestu. Vožnja u 5. između 70-100
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom