Pogledaj jedan post
Old 29.09.2007., 09:31   #14
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Da, takve slučajeve svakako treba prijavljivati - u MUP-u se danas jako lako gubi posao radi takvih pizdarija, pogotovo ako netko dobije par prijava ili već ima kakvu stegovnu mjeru.

Po mogućnosti zapamtiti broj sa značke i poslati izravno na Kabinet ministra ili nasloviti na Unutarnju kontrolu u Zagrebu sa što detaljnijim opisom događaja.

Jer - ako ljudi ne prijavljuju, ne može se ni sankcionirati...
Kaj se tiče prijavljivanja, imam ja jedan bizaran slučaj... Prije jedne tekmice sjedim s ekipom u maksimirskoj šumi i cugamo si što pivice, što bambuse, što ostalo, u jednom trenutku nailazi hrpetina oklopljenih medvjeda (specijalna policija) u formaciji 1-2-4-3-1 i nogama, rukama, pendrecima, glavama i ostalim rekvizitima (jer glava je njima rekvizit, a ne "kućište" za mozak, jer ga nemaju itd, itd..) izbijaju raznovrska alkoholna i bezalkoholna pića posjetiteljima maksimirske šume i ruku, iz usta, s poda, s klupice samo zato što je za sat vremena utakmica. Nakon što je mom frendu tako izbio Colu, ovaj ni pet ni šest uzima mobitel i zove 92 , javlja se ugodan glas i on prijavljuje da mu je medvjed izbio iz ruke uredno plaćenu Colu i zahtjeva da na lice mjesta dođe policija i zaštiti ga . Nakon 10 min dolazi murja, ovi medvjedi i dalje u istoj formaciji maltraju ekipu, frend ispriča kaj je bilo, murja zove medvjede, frend prstom upire u osumnjičenog medvjeda, na što njegov zapovjednik vadi 5 kuna i daje frendu da si kupi novu Colu... Mi gledamo i kiselo se smijuljimo, frend uzima tih 5 kuna i inzistira na još kuni i pol jer baš slučajno ima račun kod sebe na kojem piše da Cola košta 6.50 kn. Uzeo medvjedov broj značke i kasnije ga prijavio sa hrpetinom svjedoka.... Ima BOGA
ivan_p is offline  
Odgovori s citatom