Pogledaj jedan post
Old 02.03.2003., 21:08   #15
[QUOTE]Rima kaže:
[B]pozdrav:
Islam nije antikristova religija ,islam i Krscanstvo imaju mnogo toga zajednickog ali na zalost vidi se da nisi upoznat sa istinitim islamom

dragi prijatelju imam jedan savjet za tebe:

licnost poput Abraham , Mojsija , Isus pa i Muhamed su necija svetinja , iako nije tvoja svetinja ti ipak moras o njima pricati sa postovanjem
Muhamed nije tvoj kolega skim si sluzio vojsku , vec je svetinja za muslimane
ovo sto ti radis je znak tvoje neznanje , navodis neki citati kao dokazi a od toga se vidi da nemas pojma , i da nisi nikada citao Kuran, niti znas sta je islam

ovakve teme su samo ponizavanja tudje svetinje a ti ako si Krscanin zaboravio si osnovne Isusove ucenje , da nikome necinis zlo

mislis li da niko nemoze napisati slicne teme sa citatima iz Biblije , ali kuda to vodi ..nikud samo cemo se medjusobno mrziti , otjeraces nekolica clanova muslimana koji su ovdje , onda ces sam sa sobom pricati
kritika je uredu , ali imaj uvidu da je to necija svetinja , i kako tebi boli kad bi neko ponizavao tvoju svetinju tako boli i njima

__________________________________________________


Ako je on svetinja za nekoga, za mene on to nije. Ja kritiziram njega i njegovu nauku, jer je satanistickog porijekla. Sva kritika je napisana u islamskim svetim knjigama, covjek je treba samo istinski tumaciti. Ja osobno, ne mrzim nikoga, a najmanje Muslimane, ali ja ne cijenim njihovu laznu nauku, koja je pervertirana Biblija, Gnoza, Manihejizam i Arijanizam! A to je dozvoljeno. A ti izgleda da ne poznas Islam, kakav je on u sustini.
Oni, koji tvrde (Al Ghazzali), da je Satanas uzor svim Muslimanima kao primjer najvecg monoteiste, govori mi dovoljno, o cijoj je religiji ovdje rijec!

Ja osobno cijenim i volim sve ljude, ali ja niti volim niti cijenim lazne i satanisticke doktrine! A to nije zabranjeno!
A da Muslimani moje svetinje gaze nogama, poznato je svakom covjeku dakle i zeni, a ti si jedna zena, ako se ne varam, koja u Islamu, ne samo da nema nikakvih prava, nego je i diskriminirana, i opet ne zeli pisati istinu o toj pogibeljnoj doktrini, koja zene unakazava, deklitorizira i koristi samo kao "porodiljne masine!". A to je onda previse, i jasno govori o kakvoj religiji je tu rijec!
Budi mi zdrava i vesela, kao i 150 000 000 drugih Muslimanki, deklitoriziranih , psihicki i fizickih unistenih za cijeli zivot.
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom