Pogledaj jedan post
Old 09.07.2007., 05:09   #6
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
A onda je ovo za cijenu tečaja ta jedna osoba prenapuhala kako bi valjda digla cijene jer stalno tupi "ja sam svoj tečaj platila skoro 2 tisuće eura, moram zato imati cijenu geliranja 400 kuna"
nisam još čula da se rade nokti za 400 kn, ali ok. definitivno previše, jedino ako ima salon samo za "probrane". u biti, samo bi i takvi mogli platiti tu cijenu.

moj najveći problem jest što ne znam koji sve gelovi postoje i kakve su kvalitete. ja sam probala jedino alessandro i najradije bih s njime i radila, ali bih željela vježbat preko ljeta a ne mogu ništa od njih kupit kad nemam tečaj. onda, ako idem kupit preko nekog, niti ne znam što mi sve treba, znam da trebam lampu, ali u gelove se baš ne kužim.

imam prijateljicu koja je bila 3 puta na alessandro i sve joj se trgalo, sad ide na neki njemački gel (a nije li alessandro iz njemačke?), nije alessandro, i jako je zadovoljna i još jeftinije plaća al nema pojma kak se zove, a meni se neda čekati još 2 mjeseca da ona to skuži.

našla sam na internetu tečaj od firme Noelle, koja radi s američkim gelom NSI (Nail System International) pa me zanima da li znato što o tome gelu.
Renata is offline  
Odgovori s citatom