Pogledaj jedan post
Old 21.02.2011., 09:13   #19
e pa ostani geronimo i dalje i nemoj mlatiti da ja koga mrzim. posebice tebe ili spomenutog gospona. a sad ajmo argumentirano, pametan si covjek.

zelis li mi ti to reci da medju nama proizvodjacima ne kruze razno-razni torbari, savjetnici i ostala gamad s ciljem da nam skupo prodaju svoje proizvode, bilo za zastitu, bilo za prihranu' kod mene je bio gospodin savjetnik koji mi je zelio podvaliti turbo skupi preparat. ne kazem da taj proizvod nije kvalitetan ali brate mili, ne mozes mi nuditi nesto sto cu staviti u atomizer, ici u drugi obilazak jer se preparat ne smije mijesati sa drugim sredstvima i na taj mi nacin poskupiti tretiranje za 3 500 kuna? a to se sredstvo preporuca-po rijecima i papirima tog istog savjetnika primjenjivati tijekom vegetacije 6-8 puta? halo, ja to ne mogu i ne zelim platiti. a takvih bisera imas na stotine i ti to jako dobro znas. zelis li me uvjeriti da nema menagera koji kupuju smece po evropskim hladnjacama i to isto smece od voca prodaju po smijesno niskim cijenama i na taj nacin ruse cijenu nasim proizvodima? ne pada mi na pamet imenovati nikoga, posebice mi ne pada na pamet tebi tu nesto pisati sa cime si osobno upoznat i sam.

za tvoj doktorat na temu sorte fuji nisam znala jer se nismo culi od ljeta. posadila sam fuji kiku i fuji nagafu. od prije imam onaj obican, zuti fuji cijom sam kvalitetom prezadovoljna. problem je u tome sto ima previse posla oko njega tijekom prorjedjivanja. ( kao i elstar ). ali, odradit cemo i to.

i ja ne blatim nikoga. zao mi je ako si pomislio da si ti spomenut negdje. necija strucnost nije nikada dovedena u pitanje. a sve sto imam za reci u stanju sam covjeka pogledati u oci i reci mu sto mislim. a ti budi ovdje od nekakve koristi i pisi.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom