Pogledaj jedan post
Old 01.12.2013., 23:44   #750
Quote:
miki11 kaže: Pogledaj post
vrlo slične stvari osjetimo i mi u nasem stanu
pozz ljudi

Ja sam nekako najbliže zaključku da su gotovo u svim slučajevima to nesvjesne projekcije jednog od članova kućanstva. Imao sam prilike doživiti svašta živući s jednom vrlo energetski snažnom osobom ali s nedovoljno kontrole svojih sposobnosti. Ta osoba je dovukla "svašta" sa sobom, naravno više u psihi nego u stvarnosti. Nakon što sam je uvjerio da je moja kuća u biti slobodna i sigurna zona, lagano su nestale negativne i neugodne stvari i osjećaji, iako su i meni bile stvarne.

Neću reći da je uvijek tako ali sam već s nekolicinom ljudi raspravljao i radio na ovoj tematici i gotovo uvijek je bila enrgetski snažna osoba smještena u krivi prostor. Ljudi kakvi jesmo imamo tu tendenciju podsvjesno sami sebi stvoriti problem i "onečistiti" prostor u kojem živimo.

Relax, i ako si u mogućnosti promijeni prostor koji izaziva nelagodu do te mjere
da se oni kojima tu nije mjesto ugodno osjećaju u njemu. Ako je tvoj prostor nađi mjesto koje je tvoje unutar njega. Bit će ti ugodno u tom kutku i te misli i energije koje osjećaš tamo ponesi sa sobom u ostatak stana.
adarelh is offline  
Odgovori s citatom