Tema: Tajna znanja
Pogledaj jedan post
Old 23.12.2014., 02:58   #69
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Korak 1 - Odrediš prioritete u životu
Korak 2 - Još jednom budeš iskren prema sebi i opet odrediš prioritete
Korak 3 - Disciplinom

E sad, možda bi trebao/la malo preciznije pojasniti što konkretno smatraš pod želje..?
Hehe dobar si!

Prioriteti su uvek razliciti i promenjivi su..sve je u pokretu..mi smo odrasli u svetu maste zivimo u haosu a idemo u nepoznatom pravcu.

Ima puno stvari koje su se dosta komplikovano tj neprirodno odigrale dosad u nasim zivotima i ovaj svet generalno udaljava se od prirode sve vise i sve brze i stime je sve teze naci prava osecanja, zbog se sve vise namecu tvrdoglava ljudska svest a ne cista Bozija.

Ljudi su se ubrzali..izgubili su tok sa prirodom,mir se izgubio u moru zelja i strasti..da ne pricamo o ishrani vec hiljadama godina..(ne znam kolko si upucen u istoriju..mi smo ko zna koja generacija bica na ovoj planeti ipo meni pet,sest hiljada godina se tek jede meso u ovoj).Jednostavno ovo je doba teskih odluka i jakih nagona!

Sloboda je svakako moc da izaberemo dobro i uvek pred Bogom i sobom prvo a tek onda ostalima.Posto ne mozes drugom pomoci ako si mrtav

Moc suzdrzavanja..svakako da je jedna divna stvar i osobina koja treba da se zeli i neguje isto tako

Pozzz!
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 23.12.2014. at 03:06.
iormas is offline  
Odgovori s citatom