Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 14:08   #1391
Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Ah. Zadržavam pravo da neke misli ostanu u sferi neizrečenog, no rekao bih da je logično da ekipa bolje reagira čim vidi da ovdje ne namjeravam propovjedati o islamu. Nekako mi bude kao da uđem u nečiju kuću, i onda domaćinu držim lekcije o tome kako bi on trebao živjeti. Isto tako ne volim kad netko dođe na temu "islam" i onda "islam ne valja ovako, ne valja onako". Ako me razumiješ.
A zašto ste onda tu ako ne zato da propovijedate svoje? Primjerice, kolega je napisao 'horus-Isus'. I sad što, pokušao je ispitati nečiju volju za razglabanjem pagan-religija. Al heh, te volje tu nema. Isto kako nema volje neupoznanima objašnjavati da se u tuđoj kući ne propovijeda osim bez dozvole domaćina, jel tako.
A ipak, ima se volje pojasniti nešto vama očito zapelo za oko... Čekaj, što je ono bilo napisano, hm, e da, islam pati zbog Js Org. I dakle pa zbilja, religija kao takva jednako kao i sve druge religije duhovno pati zbog onih koje nazivaju "najmanjim od sviju". I kako je to moguće i zašto? Pa evo, jednostavno rečeno islam i druge religije ometa duhom kad ih Org upozori "na dan Božjeg suda, Jehova Bog neće prihvatiti ništa od vaših religija". Jeste li već prije čuli tu "duhovnu obavijest"? Jer, ako ste je sad prvi puta čuli od mene, a onda baš i ne pratite duhovna zbivanja. No nema veze, od iduće godine Org kreće sa tim izuzetno važnim pitanjem pa će vam se objašnjavati u hodu obzirom da Org tvrdi vremena je ostalo vrlo malo.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom