Pogledaj jedan post
Old 01.11.2008., 17:27   #1190
Quote:
oshorny kaže: Pogledaj post
E sad ovako....mozda cu da budem malo i bezobrazan,ali to odredeni likovi na ovom forumu i zasluzuju.Ljudi NECITAJTE Tommyjeve postove!!!
....izrezano....
Jebote pa svi vide i svima je dobro i bez nuspojava,pa kako sad to??
....izrezano....
SVI KOJI SE NECKATE ZA OPERACIJU(kao i ja ovih dana)NE CITAJTE LINKOVE ove doticne dvojice.Likovi SMRDE(nesto nije u redu tu!).IMATE SVOJU GLAVU odlucite se sami.
....izrezano....
LJUDI NEKA VAS NITKO,ali bas NITKO ne obeshrabri,budite ustrajni i isplatice vam se!
Zanimljivo je kako si preskočio sve one koji su se javili da im nije dobro prošla operacija. Također, kako sam ti već napisao, siguran sam da nije ljudima lako napisati da su platili da bi im se vid nepopravljivo upropastio. Također, upoznao sam dvije žene u Dubrovniku koje su u teškoj depresiji i ostale bez posla nakon operacije LASIK-om.. jedna je doživjela gomile i gomile floatera a druga uopće nije htjela pričati o tome koliko je to deprimira.. a i nisu svi dovoljno pismeni da se dovuku do ovakvog foruma i tu još prosipaju svoju sramotu..
bi li ti napisao da si išao na povećanje one stvari i da ti se iza operacije više neće dignuti ? a na stranicama klinika koje to rade, vrlo vjerojatno ne piše da se to može dogoditi.. (nisam tražio, ali sad ću baš provjeriti)
dubrovnik4 is offline  
Odgovori s citatom