Tema: Međugorje
Pogledaj jedan post
Old 23.08.2003., 17:14   #44
"Evo pošto živim "tu blizu" Međugorja htio sam da pokrenem ovu temu i da vidim šta ljudi misle o međugorskoj gospi... Dali se u Međugorju stvarno nešto dogodilo ili je to foluška?! Vatikan ne priznaje Međugorje...

Neki moji prijatelji koji su vjerski fanatici redovno idu na hodočašća dok drugi furaju politiku:ŠTO NE PRIZNAJE PAPA, NE PRIZNAJEM NI JA...

Još bih zamolio nekoga ako može da napiše malo više o svemu što se TIH DANA DOGAĐALO U MEĐUGORJU (a može i šire u državi)..."

e moj dod tica

da ti kazem pravo ja kao musliman vjerujem u to da se nesto desilo tamo, ono da se Gospa ukazala je bio dzinn( nevidljivo stvorenje ) koje ima moc pretvaranja u druge oblikove i na taj nacin se ukazao u medjugorju, oni ( dzinni) vole da se sprdaju sa ljudima, isto ono sto ljudi misle da su vidli vanzemaljce su ustvari bili dzinni sto ljude samo obmanjuju. evo juce citam u svedskim novinama snimali neku emisiju o fenomenima sto se desavaju u svijetu dok su snimali dzinn se ukazao voditeljici i dirao je po licu mora li su odmah prekinuti snimanje emisije.
Harun is offline  
Odgovori s citatom