Pogledaj jedan post
Old 26.09.2017., 22:59   #1978
@voditeljica1

barataš s krivim informacijama, i još ih pritom samouvjereno prezentiraš kao ispravne.
Znam za sebe da sam postao član osobnog bankarstva i to vrlo brzo nakon što sam otišao na osjetno veću od državnog prosjeka. Moji poznanici koji zarađuju prosječnu plaću nemaju osobnog bankara. Znam, pitao sam ih.
I da, bilo tko može tražiti razgovor s istim ako dođe u poslovnicu (isto kao što možeš i sa direktorom poslovnice), ali oni imaju svoju bazu klijenata koju vode.
Privatno bankarstvo u svim bankama funkcionira slično, ali kao što sam rekao to je za odlikaše. To što kažeš da imaju jednu poslovnicu za privatno bankarstvo i da tamo baš nema klijenata, meni upravo govori u prilog tome da su više orijentirani na to da idu prema klijentu a ne oni prema njima. Ipak se radi o osobama koje drže milijunske iznose u banci i ne žive od plaće. kao takvi su preodređeni da dobiju najjače zaposlenike po znanju, da ti dođu doma kad trebaš nešto riješiti i slično.

Poanta priče je da što imate veću plaću i veću financijsku imovinu banka vas prepoznaje kao važnijeg klijenta i sukladno tome dobivaš bolju uslugu.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom