Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 19:43   #2107
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Oprostite što ovako ulijećem, ali htjela sam vas pitati jednu zanimljivu stvar koja mi je danas pala na pamet i jednostavno ne mogu prestat razmišljat o tome.
Zanima me, iz vašeg osobnog iskustva, na koju skupinu znakova najviše padate? Jesu li to zračni, zemljani, vodeni ili pak vatreni znakovi?
I što mislite zbog čega je to tako.
Evo, ja sam Djevica, podznak Škorpion. I stvarno sviđali su mi se svi znakovi. Ali nekako se najviše puta potrefilo da najbolju komunikaciju, kemiju, vezu ostvarim upravo sa zračnim znakovima.
A šta je s vama?
Na vodene ,vatrene i zemljane podjednako ,a na zracne najmanje ,jer i sama imam malo Zraka u natalu u odnosu na ostala 3 elementa ,koja su mi podjednako zastupljena.
Ali ,sta se ljubavi tice ,definitivno najjace okidam na Blizance..
Ti Blizanci imaju nesto sta me strasno privuce i sa njima inace ostvarim super komunikaciju..
A inace ,dobri su mi i Ovnovi ,Ribe ,Skorpije i Bikovi..ne volim Vage nikako..previse su mi nekako zracne ,previse hladne ,racionalne ,neodlucne ,previse vazu ,previse leprsavo povrsne ,a nekad mi se cini i povodljive..
Takvih je bilo najvise..Jedino dvije Vage od njih mozda 10-ak su mi simpaticne..ma koma..
A astroloska sam kombinacija kao i ti.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom