Pogledaj jedan post
Old 26.06.2010., 13:15   #12
Draga Šimunčice, meni je manji problem i lakše doći u zagreb i skinuti se i pokazati ožiljke nego slikati i staviti tu fotke!!!!

A što se tiće, ZA i PROTIV, ja sam definitivno ZA!!!!! Osoba koja je izgubila 40,50 a ima i onih koji su izgubili 70,80,ali 100 kila, zaboravit će i sav strah i bolove, jer to definitivno treba napraviti, ima ljudi kojima je skinuto """2 kvadratna metra kože""", ovi navodnici su samo za one koji ne vjeruju u tu kvadratutu ali vjerujte mi na riječ, istinito je!!!! Svaka odlučna osoba koja skine operativnim putem veču kilažu nemože se skrivati iza straha i ne operirati višak kože, to više nije estetski problem, to treba rezati, zamisli samo da sa 125 kg dođeš na kilažu od 65-70 ali nosiš odječu kada si imala 125. To je jednostavno nezamisljivo!!!!

Priprema- neznam na kaj si mislila, kako u kontakt sa dr Jurišićem, pripreme u bolnici, pretrage ili crtanje večer prije operacije. Postavi pitanje, puno je lakše, ima tu svega i svačega!!!

Bolovi - kao kod poroda, bojiš se cijelo vrijeme trudnoće ali moliš boga da čim prije i sve ok prođe, kada si gotova i na nogama smiješ se sama sebi koliko si se bezrazložno živcirala, ja imam dosta visok prag podnošljivosti bolova i sve je bilo manje više bez jakih bolova, samo zatezanje i napetost novog trbušnog zida, napet je i sada godinu dana nakon operacije, bože moj i bit će, ali mislim na nenaviknutu novonastalu napetost, zbog prerezanih živčanih završetaka još i dijelovi neosjetljivi kao da nisu tvoji, ali ja sam jako zadovoljna!!!

Cijena - ako imaš dopunsko niti lipe, ako možeš srediti, dobiješ i putne troškove, ja nisam, nekako se ne uspijem izboriti za takve stvari, ali s time sam se u životu već susretala, ono što svi mogu ja nemogu, a ono što ja mogu rijetko tko meže!!!

E; draga a Slike prije i poslije, malo morgen, kako ja jelici kažem SELJO-BELJO, a djeca nemaju "vremena"!!!!
Tako da, ako kojom prilikom koja uspije slikati moje ručice, nožice i novi trbušćić i pupak, može ga i stavit tu, ali ja NNNEEE!!!
freeland44 is offline  
Odgovori s citatom