Pogledaj jedan post
Old 30.12.2011., 21:42   #19
Bokic!

Ja sam Kristina, imam 21 godinu i 3 godine iskustva u cuvanju djece. Cuvala sam svakakvu djecu, od samohranih roditelja, od oba roditelja, sramezljivu, zaigranu, hiperaktivnu, bolesnu ... i svi smo se super zabavili jer obozavam djecu i provoditi vrijeme s njima. Dakle cuvala bih djecu na podrucju Zagreba, nije bitno koji dio Zagreba, samo da se moze doci javnim prijevozom posto eto nemam vozacki. Vremenski period mi odgovara bilo koji, moze ujutro, moze navecer, popodne, nije bitno, imam vremena i previse. Djecja dob takoder nije bitna, jer se super snalazim sa svim uzrastima, to mi je jedna od vrlina. Jako sam brizna i odgovorna. Cuvam djecu kao da su moja i mozete mi povjeriti sto posto. Znam da se roditelji puno brinu kome bi ostavili dijete i da im nije svejedno stoga se mozemo naci negdje, ili cu ja doci kod Vas da se upoznamo, pa da me procijenite i uzivo.
Djecicu presvlacim, hranim, kupam, setam, igram se s njima, ucimo citati, pisati, mjerim im temperaturu, pusemo nosic, peremo rukice ... Zavrsila sam Prehrambeno tehnolosku skolu za tehnicara nutricionista, i jaaaako volim kuhati. Znam prematati malene bebe, i ne gadim se toga, dapace sve mi je to preslo u normalu zbog iskustva
Stoga roditelji koji trebate moju pomoc mozete me kontaktirati na PM pa cu Vam dati svoj osobni broj i ostalo sto Vas zanima!

Ugodan ostatak dana/vecer!

Kristina
pinkylove is offline  
Odgovori s citatom