Pogledaj jedan post
Old 23.01.2016., 20:09   #85
Quote:
Daniel Ventolin kaže: Pogledaj post
Boli me kuki za deklaraciju jer sada smo u demokraciji i ja osobno kao građanin hrvatske imam pravo na svoj osobni stav neovisno o političkim i inim elitama;ako mi u međuvremenu hrvatski kim yong il ne dokaže suprotno i pošalje me na rehabilitaciju u popravni logor.
Milanović je zaista bahat tip i nadasve samoljubljiv ali je bio u pravu kada je izjavio daje rat 91 - 95 imao sve elemente kako građanskog tako i agresivnog rata i poistovjetio bi ga s sirijskim naravno nikako po intenzitetu sukoba.
Drugim rijecima smijemo javno iznositi svoje osobne stavove tko je kriv a tko prav u Domovinskom ratu? A o drugom svjetskom ratu?


Quote:
Daniel Ventolin kaže: Pogledaj post
Srbi su se pobunili prije nego što je ta hrvatska država uopće postojala i da su bili pametni kao što nisu oni bi danas sa svojim zastupnicima poput MOSTA držali hrvatsku za jaja...
Kako nije postojala hrvatska drzava, a ljevicari se upiru nogama i rukama da dokazu da je to sve isti drzavni kontinuitet od ZAVNOH-a 1943. do danas?


Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Do 8.10.1991. DR ne može biti agresija jer postoji samo jedna država. I koji su to nakon toga bitni elementi koji razlikuju srpske akcije u HR od hrvatskih u BiH?
Moze itekako. Agresija jedne republike na drugu, dok je zajednicka savezna vojska instrumentalizirana odnosno posrbljena i stavljena u sluzbu jedne republike. Srbija nije imala nikakve ovlasti po nijednom propisu SFRJ uredovati u Hrvatskoj. A bez Srbije bi pobuna Srba u Hrvatskoj bila vrlo brzo skrsena.
Da nije bilo hrvatskih akcija u BiH danas ne bi bilo Bosnjaka,a RS bi obuhvacala 80% te BiH, ostatak bi bili dijelovi Hercegovine pod kontrolom Hrvata. Sva pomoc Bosnjacima je isla iskljucivo preko Hrvatske. Preko Srbije nisu dobili ni kilo brasna ni jedan metak. A treceg puta za BiH nema,ili preko Hrvata ili preko Srba. Da ne govorim da su BiH 3 konstitutivna naroda, a u Hrvatskoj je to samo jedan.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom