Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 10:57   #3909
Quote:
Eileri kaže: Pogledaj post
Niste očito budući, trenutni, a ni bivši student našeg fakulteta, ne znam čemu takvi besmisleni komentari. Dio o "mladim curama koje hoce prodavati lijekove u ljekarni" i "ne bi se previse mucile studiranjem" dovoljno nam jasno daje do znanja o vasem snishodljivom tonu i pokusaju provokacije.

Da ne trošim više riječi na besmislice, a i da ostanem u okviru teme, samo ću reći da se svaka diploma iz inozemstva mora nostrificirati u RH, kao i u drugim državama, činjenica. A što se studiranja u Zagrebu tiče, naravno da studenti izabiru FBF kao fakultet s dugogodišnjom tradicijom i kvalitetom studiranja, a da ne govorim kako većina nas ne traži nikakve prečice da dođemo do diplome
Za ekonomiju je bolje da su troskovi placa nizi i da vlasniku apoteke ostane vise novca za kapitalna ulaganja. Ja ne razumijem ovaj fetisizam prema diplomama iz Zagreba, tako i tako vlasniku poduzeca vise vrijedi tehnicar koji zna raditi nego diplomirani inzenjer koji je lijen ili ne zna ili oboje. Mislim da bi vlasti morale biti fleksibilnije. To vam kao poduzetnik iz Njemacke mogu otvoreno reci i drzim kako se ne radi o "besmislicama", ta ne zivimo vise u socijalizmu pa da je sramota javno reci da se zeli zaraditi.
pesdewschegg is offline  
Odgovori s citatom