Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 14:38   #307
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Onda ne navodi cijeli moj post, kao da odgovaraš na sve, nego samo na ono što si pomno izdvojila.



Ja nisam znao dok mi jedan redovnik, koji je izašao iz svog reda, nije na poslu pričao o tome što sve svećenici/redovnici rade iza crkvenih zidina.... Je li to samo manjina, ili većina nikad niti ne masturbira, nit ne nalazi "nešto uz to", nije li nelogično i psihološki neuvjerljivo tvrdit da su takvi svetci? Jes li oni ikada ustvrdili da ne masturbiraju? Ili da su i oni grješnici?



Jdan od najjačih svakako. Seksualno-romantične želje često su jače i do gladi i od žeđi i od samoga nagona za samoodržanjem. Kao i ljubomora.
Tebi je tjelesna strast nešto što se lagano može obrisati samo tako?

Jedino aseksualcima i aseksualkama... ali oni ionako ne brišu ništa, kad to nemaju izraženo.

Koliki svetci i indijski gurui brahmačarije su podlegli toj uzaludnoj bitci s vlastitim nagonom, a tebi to "nije najjači nagon" (ili barem jedan od najjačih)? Koji ti je jači nagon od toga?
Ma kako izdvojiti određenu rečenicu?A o nagonu,zar će gladan ili žedan ili u opasnosti čovjek misliti o seksu?Seks dolazi kad je sve drugo podmireno,nisam aseksualna,no normalno da taj nagon mogu kontrolirati.
sanlukmarin is offline  
Odgovori s citatom