Pogledaj jedan post
Old 17.06.2012., 18:11   #6
Mene je u naslovu topica privuklo ovo " svemirska zaljubljenost".
Naime ja sam taj tip, zaljubim se bezglavo, i uvijek mislim da to tako mora biti, da ako mi se ne trese tlo pod nogama kad je ta druga osoba blizu, onda to nije to. Ali to je faza zaljubljenosti, ta faza prođe, i ono što ostaje jednako je kvalitetno ili nekvalitetno, svakodnevno i nebajkovito, kao recimo nešto što je izrastalo iz prijateljstva bez tog početnog zemljotresa. Nekad čak to otriježnjenje od zaljubljenosti moguće je i protumačiti kao: joj, nema više ljubavi...Pa nastaju dodani problemi kad osoba očekuje da je to cijeli život tako.
Vjerujem da je moguće izgraditi odličnu vezu na prijateljstvu, uvjeravaju me i ljudi i primjeri iz okoline, tako da sam i ja stavila malo stvari u perspektivu.
Svemirska zaljubljenost nije zdrava...čak i kad je obostrana..

Naravno sve to pod uvjetom da veza iz prijateljstva nije zato što je netko očajan, nego zato što su se razvile emocije koje su uputile na taj korak.
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Odgovori s citatom