Pogledaj jedan post
Old 25.04.2004., 09:40   #8
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
101st Airborne kaže:


Taj tvoj, hladni i proračunati Schumacher, je jedan od najtragičnijih osoba F1
tocno. toliko je dominantan da nam je f1 pretvorio u dosadu.


Quote:
samo se on veselio na dan smrti Senne, samo on je slavio.
tocno. samo je jedan pobjednik po trci. jebiga, pravila su pravila.
btw sennina smrt je sluzbeno objavljena...deja vou...kasnije...popodne...fuckin deja vou...kao da sam ovo vec ranije pisao...

Quote:
SAmo on nije išao na njegov pokop...
netocno. nisam ni ja.

Quote:
...samo SCHUMACHER je sposoban danas izjavljivati kako je on kriv za njegovu smrt, kao previše ga je pritisnuo
kako je u tom trenutku bio na tablici iznad senne i kako mu je takodjer u tom trenutku bio za petama senna je svakako osjecao pritisak. damon hill je rekao nedavno da je senna napravio gresku u toj krivini jer "su samo njih dvojica znali koliko je tesko s onim williamsom proci kroz tu krivinu"... 1+1=?
Quote:
«Senna hat einen Fehler gemacht»
«Ich habe so viele Theorien gehört und gelesen, wieso Ayrton in einer so leichten Kurve verunglücken konnte», so der Weltmeister von 1996 fünf Tage vor vor dem vierten Saisonlauf in Imola. «Aber niemand ausser mir und Ayrton wusste, wie es war, den Wagen an diesem Tag mit kalten Reifen durch diese Kurve zu steuern.»
Quote:
Osobito mi je zanimljiv njegov komentar kako mu je danas, nakon deset godina, jako žao zbog toga.
a ti kao nisi u zivotu uradio nista da bi poslije zbog toga zalio...svetac...

Quote:
Obućar...kojeg eto može skoro dobiti i u F1, iako bi sjeo u bolid možda drugi-treći put!
dok bi sve ostale , sudeci po njihovim ostvarenim rezultatima, dobio otprve...

etc, etc...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom