Pogledaj jedan post
Old 10.02.2010., 14:36   #5
svejdeno ces morati napraviti veliki servis cim ga uzmes.(racunaj oko 5000kn zupcasti.vodena,remenje,i ostale stvari koje moras obvezno zamjeniti)..bar ja tako radim jer nikad neznas kad je sta mijenjano kod bivseg vlasnika.
a i servisna se da lazirati..........
pogledaj opcenito stanje automobila,istrosenost diskova(pogotovo ako su originalni na njemu),istrosenost unutrasnjosti,volan,rucicu mijenjaca,kvacilo,
dobro bi bilo pogledati ovjes jer to im je boljka-(i passatu i audiju)
motor opcenito provjeriti
kilometrazu pozeljno provjeriti ako nije auto iz uvoza
pozeljno ga je izvesti na auto cestu pa ubrzati da vidis dali turbina radi kako treba...jer ako se nalozilo taloga na krilcima auto zna preko 140cuknuti,turbina se iskljuci u safe mode i onda moras ugasit pa upalit auto i onda naravno na ciscenje i propuhivanje turbine(popravak oko 3650kn)
ima dosta caka......ako nisi upucen povedi nekog sa sobom-
tesko da ces naci takvog audija sa stvarnom kilometrazom od 100000-150000km......
jedino ako ga nije neki dedek vozio ali i to ima prednosti i mana......(kad vidim kako moj susjed od 65 godina upali svoj auto-odmah krece pa u prvu do uebera sigurno preko 3500okretaja,pa u prvoj skroz do kraja ulice,pa onda opet na glavnu,prva do ibera pa druga tek oko 40 na sat pa u trecoj vozi oko 70...ma.....a ima i onih koji paze auto ko oko u glavi cim kisa padne odmah s njim u garazu...hehe)


@miroslav-znam da je audi opcenito kvalitetniji od VW ali sam gore napisao da mi je taj audi bio tiha patnja......
i da kupio sam passat za 3000eu manje i mislim da sam dobro prosao i nisam se pokajao.....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom