Pogledaj jedan post
Old 22.05.2010., 18:09   #4466
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ne, ne radi se o povrću jer ja inače od prije imam problema sa time pa ga uopće ne jedem, što je sigurno pomoglo da dođem do ove kilaže... ja naime od većine povrća i voća povraćam, ne znam, vjerojatno je na psihološkoj bazi, no eto, probala sam jest i samo mi se vrati... jedino što ja od povrća i voća mogu jest su mrkva, krumpir, jabuke, banane, kruške (mogu ali ih ne volim), lubenice i mislim da je to to... tako da ne radi se o tome, do sad sam pojela samo 2 puta po pola banane i to mi nije smetalo...

ne jedem previše, to je sigurno, ne radi se o velikim količinama, kada jedem juhu ulijem si je u keramičku šalicu poput ove, tj pola šalice i to polako popijem i sve je uredu... kada jedem nešto kruto uzmem si onu minijaturnu zdjelicu za salatu i u nju si stavim, nikad je ne napunim, to bude oko 2-3 žlice... tako da mi ne ne djeluje kao previše...

jedino od čega znam da me nikad ne boli želudac je juha, bit će da vjerojatno jedem prebrzo po dobrom starom običaju...

i da, prestala sam pit vodu nakon jela, to mi nekako teško pada jer mi je uvijek navika bila da sve zalijem nakon jela, ili čak za vrijeme jela ali eto, sad čekam minimum pola sata...
Draga ruzy a jel si mogla prije operacije jesti voče i povrče. Molim pitanj za sve operirane- da li vam je bilo lakše ako vam prije operacije ništa nije bilo loše od jela - mislim i svo voće i svo povrće- i dali se je svima promijenio okus kao Ruzy nakon operacije. Ja bi samo bila sretna kad mi se više ne bi sviđalo slatko tipa čokolade i kolači- napravim to i pola posla je rješeno:klap::klap:
flower35 is offline