Pogledaj jedan post
Old 24.05.2010., 22:53   #4480
Quote:
jelag kaže: Pogledaj post
Upravo ovako ja mogu napisati, da ne ponavljam, točno ovako...
Samo da dodam
Danas je 3 godine od novog života, 61 kg manje, sasvim druga osoba, sretna i zadovoljna....
Pozdravljam vas sve
Eh Jelo da mi bude lakse jel mozes da se prisetis koliko si izgubila za prvih 6 meseci a koliko posle do kraja prve godine?a koliko do kraja druge godine?Jer kazu da mrsavljenje traje 2 godine ..Bilo bi lepo kada bi svoje zapazanje i svoje iskustvo podelilili sa nama svi koji su na kraju puta da vidimo kako to u praksi ide ?!
Jesi li bila na dijeti kao ja ili si jela sve i masno i slatko, mislim normalno kuvanu hranu gde se stavi i ulje i sve ono sto i kako ljudi normalno kuvaju?kako svi nasi jedu? ...
Maya Mia znas blago tebi skinula si isto kila kao i ja ali si na kraju puta na cemu ti cestitam!
E a setila sam se statistike koja kaze da se u prvih3 meseca skine oko 30 posto prekomerna tezine 6 meseci skine 50 posto prekomerne tezine a do kraja prve godine oko 70 posto..
Po tome ja sam skinula recimo za malcice vise vise od 50 posto od moje prekomerne tezine..za ovih 6 meseci..
[B]Sta mislite MAyo i Jelice da li se uklapa vasa statistika sa ovim sto sam napisala da je zvanicna statistika.[/B?].Jer ako jeste tako onad ima nade da cu jos sto god skinuti ..a i svaka od nas moze da preracuna gde se nalazi ..

1.6 imam termin kontrolu pa cu da pricam sa lekarom kako to sada ide dalje..
Ali hvata me panika da necu uspeti dalje da mrsavim..
madonna_bella is offline