Pogledaj jedan post
Old 17.10.2010., 21:27   #6563
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
jasa 45 dobro dosla na druzenje i sigurna sam da ce ti u nasem drustvu biti puno lakse barem ces imati s kim podijeliti i lose i dobro kao sto i svi mi radimo ovdje i savjetujemo se medjusobno. jako mi se svidja tvoje misljenje na startu i sigurna sam da ces pozitivnim razmisljanjem prebroditi dosta toga.
sto se tice tvog stanja koje si opisala i ja sam isto prolazila vise puta kroz to a ponekad sam se osjecala i jako lagano kao ptica. ja trenutno imam jako puno bolova u krizima koji mi se spustaju ispod stomaka tako da se moram naruciti kod doktora prvo da odem na ginekoloski pregled da eliminisem tu sumnju jer do sada Bogu hvala nisam imala nekih velikih problema sa tim.
imam osteoporozu za koju su mi rekli da se stanje malo pogorsalo i iskreno se nadam da nije od toga jer bi se onda to teze lijecilo. ja sam jako cesto prije imala jake glavobolje ali posto pijem jako puno tableta onda sam izbjegavala trovati se jos i tim protiv bolova i tigrova mast mi je znala cesto pomoci da mi umanji glavobolju.
a jesi li kontrolisala od cega ti je ta glavobolja moze biti od pritiska, a moze biti i od povecanog kolesterola. trazi da ti to prekontrolisu. ovo mi je palo na pamet na prvu jer to znam iz svog iskustva.

pusa i svako dobro ti zelim
Hvala veliko na brizi,kontrolisala sam sve sta se tice glavobolje,magnetnu rezonancu mozga su mi radili i krvnih sudova glave,holesterol nemam a mislim da nije menopauza sta rece Betili jer ovo znojenje se javilo i prije cetrdesete.Tada mi je rekla moja dr opste prakse da su hormoni,e sad zasto hormoni,navodno nemam nikad uredan ciklus i kod svih zena koje nemaju uredan ciklus se mogu javiti ovakvi problemi,kao da si u menopauzi a nisi.(poremecaj hormona).Moze se javiti subferilna temp.i nocno znojenje.E,sad budi pametan.Ziza jesi li na terapiji i koje su tvoje boljkice?Pozdrav
jasa45 is offline