Pogledaj jedan post
Old 02.02.2004., 20:48   #4
Quote:
Crimson Petal kaže:
kod nas u osk se jos uvijek moze napravit kod zlatara, ali meni to ne bi palo na pamet. popusiti kakvu infekciju, ne hvala.
Ja sam iz Rijeke, ali pitam da li je to jos uvijek vrijedece kako ne bi kao kreten isla od zlatara do zlatara (a puno ih je btw.) pa da me blijedo gledaju na moj upit da li buse usi...

Quote:
cula sam i ja da to neki doktori mogu raditi ponekad, ali ne znam nista vise o tome.
Ja znam da to radi odredeni profil lijecnika tj. postoje oni koji su to ovlasteni ciniti, ali nemam pojma koji su to...

Quote:
ja sam isla u piercing salon i ici cu ponovo. cak se nisam ni usudila ici u osk, nego sam isla u zg ( samo sam skontala da je tamo 50% skuplje nego kod nas )
Well, ja samo ne bih zeljela pokupiti neku bolestinu radi pizdarije... Znaci, piercing saloni su ok!?
Kada vec imas iskustva zanima me da li ti usi buse iglom, ili s onim pistoljem s kojim to i zlatari cine? Cisto da znam, jer ako buse s pistoljem obicno je dobro kupiti svoje medicinke...
I da, koliko te danas oderu za isto...

Ici cu bas ovih dana malo vidjeti, ali ako mi izvale neku cifru, mislim da cu ja opet sama ih ici busiti...

Enivej, hvala na odgovorima...
Ignis is offline  
Odgovori s citatom