Pogledaj jedan post
Old 03.02.2004., 12:26   #11
Quote:
grandpa the du du monkey; Imaš iza kazališta ordinaciju (gleda prema Mrtvom kanalu, ali se ne mogu sjetiti kako se zove). Ja sam pirsao usnicu (prije 3 godine) i tada je koštalo 200 kuna (bez naušnice). Ne znam da li je ista cijena i za ostale dijelove tijela.
Hvala na informaciji. Svakako cu otici raspitati se, iako ako je i busenje uha 200 kn, to je po mom misljenju previse...

Quote:
VILKO; Cisto lagano! ... sa obzirom da si sam dajem inekcije naucen sam na malo neugodnosti, uzeo sam iglu od inekcije 18GC(prije toga sam kupio medical atiseptic kao i medical privjesak).....stao pred ogledalo i malo stisnuo zube ,(jer sam sebi je teze) i bingo, malo samo krvi , unuci sretni sada smo svi isti ,zena srdita na starog mulca...i ostalo je sjecanje svake godine dobim jednu nausnicu
na rodendan od sinova ili unuka imam vec lijepu kolekciju.
Ma ja sam ti to vec cinila. Doduse, izbusila sam 2 rupice, jedna od kojih je jos uvijek aktivna... Sada zelim probusiti ostale bez suvise natezanja.
Ja sam ti svoje busila zlatnom iglom, bez ikakve anestezije... Stavila je u 9X%tni alkohol i idemo... Zapravo nista ne boli dok ne trebas probiti kozu na straznjoj strani uha. No, zapravo sve skupa ne boli previse (ili ja samo imam dobru toleranciju na bol )...
Doduse, ja ti sama sebi mogu svasta napraviti... Sama sam sebi vadila zube, sama sam sebi iglom vadila iglicu morkog jeza koja mi se zabila po citavoj duzini nokta pod nokat i sl. (E, ako mene pitas to je bol. Sama ona zabodena iglica ako imalo pritisnes nokat boli, a kamoli tek kada sam sebi moras zabosti iglu pod nokat, a jos i vise kada dotaknes ovu prvu koju vadis... No, ucinila sam to bez beda jer nije da sam imala nekog izbora... Manje iglice se zagnoje i onda u procesu same izadu van, no ova ne bi izasla sama van valjda nikada, a da mi isto cini netko drugi nije uopce bila opcija tako da sam i taj put bila sama svoj majstor...
Zato nije da sam gadljiva or something, samo nisam trenutacno u prilici takvo sto izvoditi sama jer niti ovdje gdje sam sada imam alkohola, niti igle, niti dovoljno veliko zrcalo da nadgledam to sto cinim, a kako sama izradujem nakit zelim ga moci i nositi jer ipak ga prvenstveno radim za svoju dusu...

Quote:
Ipanema; ...Ali kak sam ja u srednjoj bila malo "drukcija", jos dvije rupice na desnom uhu sam poslije probusila sama i to onom najtanjom medicinskom iglom.
Nakon busenja, stavila sam odmah tanku zlatnu nausnicu (jedva) i nikada mi se te dvije rupice nisu zakomplicirale tj. zagnojile koliko su ove "strucno" probusene.
Well, ni ja nisam imala nikakvih komplikacija sa svojim "auto"probusenim rupicama jer sam i uho, kao i iglu kojom je isto probuseno vise puta premazivala alkoholom...


Enivej, hvala vam svima na odgovorima...
Ignis is offline  
Odgovori s citatom