Pogledaj jedan post
Old 07.09.2010., 11:08   #553
Quote:
enna-zg kaže: Pogledaj post
Dovoljno je samo da vam kažem kako je moje dijete komentiralo kad su ga pitali susjedi moje svekrve kako je mama: DOBRO JE, VIŠE NE PLAČE.

Ja sam se jako trudila da mali ne vidi moj jad i nervozu i da ga poštedim svih neugodnih situacija. Bio je mali pa sam mislila da ne shvaća.
A sve je znao.
Dakle,ovo je točno isto kao kod moje nećakinje.Ostalo se razlikuje u nijansama.
Moja sestra je pobjegla od tog donatora sperme(jer samo to je ikada i bio tom djetetu,danas vrlo mladoj djevojci kojom bi se trebao ponositi do neba i dalje,on i cijela njegova obitelj koja nije upitala godinama ni a za to dijete),dakle pobjegla je ko u američkim filmovima dok njega nije bilo doma.
Kad je došla na sigurno,dijete od 2 i po godine je reklo baki:
"Neće nitko moju mamu tući..."
On danas ima novu obitelj. Drugo dvoje djece.Nije se promijenio.No naišao je na osobu vrlo sličnu sebi,koja ga dodatno i mudro truje protiv njegove prve kćeri.
No,naravno da se ne može kriviti nju,sadašnju ženu(iako je zaista zla osoba),ne može ju se kriviti jer je on slabić,kukavica i mamina velika mazica.

Velika sreća u tome je bila što nisu bili vjenčani na papiru,pa nije imala problema oko rastave.
__________________
"Ne znam koliko bi mi dečko morao biti dobar i pažljiv da mi napiše nedam ,a ja mu dam!" chocolatecookie

Zadnje uređivanje She Devil : 07.09.2010. at 11:17.
She Devil is offline  
Odgovori s citatom