Pogledaj jedan post
Old 28.10.2011., 21:31   #37
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Draga moja, ti nemaš pojma o čemu pričaš. Nemoguće je naučit pjevat bez sluha i točka! Može se naučit otpjevat neka pjesma, ali nikad neće pjevat kao netko tko ima sluha i tko je rođen s tim. Znaš li primjer konkretan nekog tko je tako "naučio" pjevat? Strašno kakve dezinformacije i lažne nade daješ!
nisam tvoja draga. if ignorance is bliss, you must be the happiest person alive. možda i imaš kvalifikacije, ali trenutno mi se čini ko da nemaš, i prema tome nisi kompetentna govorit jednom studentu pjevanja da nema pojma o svojoj struci. ne znam ni ja sve, puno toga ne znam još, a pjevanje se uči cijeli život, ali kao profi pjevač da ne znam osnovne stvari, pa ne bih izlazila na ulicu od srama. postoji toliko malen broj ljudi koji su stvarno tone deaf da je to zanemarivo. takva osoba ne može otpjevat ni jednu pjesmu, a da to actually zvuči dobro. to stoji, ali ti ne pričaš o njima nego o ljudima koji imaju sluh, samo ga još nisu razvili. oni, ukoliko se posvete učenju i razvijanju sluhu, mogu pjevat jednako dobro kao i netko kome je prirodno razvijen. naravno, ak ne vježbaju sluh i pjevanje, neće bit niš od posla. kak bi se reklo, no pain, no gain. primjer osobe koja je samostalno naučila pjevat sam već dala, read it. a taj tvoj stav prema drugima "ja sam u pravu i točka, ti si glup" bez ikakvih argumenata zaš bi to bilo tako je izravan pokazatelj toga tko je ovdje taj tko daje dezinformacije.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom