Tema: Indija
Pogledaj jedan post
Old 09.05.2007., 20:45   #70
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Ma kakva crna 3 soma kuna?
LP kaže: Colombo-Male 269$ povratna. Bio sam prošle godine na ŠL pa imam zadnje izdanje. Provjeri na TT forumu, tamo će ti ekipa točno reći.

Ovo do Nepala ti ne znam reći aktualne cijene ali ne bi trebalo biti više od 20-30$ uvrh glave.
Prije sedam godina sam 36h sati vlaka Ghorakhpur-Mumbai platio nekih 10$ (2.class sleeper). Čak i da je cijena danas dupla u šta sumnjam opet je bagatela a uostalom i ova tvoja relacija je primjetno kraća. Vlakovi tamo koštaju malo više nego niš, pod uvjetom da kartu kupiš direktno na kolodvorskom šalteru.


a daj mi jos samo reci za kolko bi se najjeftiniji smjestaj mogo naci na maldivima jer predpostavljam da je tamo sve skupo a planiram ici iz sjevera indije skocit do nepala i onda se vlakom lagano spustat kroz indiju do šri lanke i ako bi imo para skocit do Maldiva na 2-3 dana..al pretpostavljam da je tamo skup smjestaj...sta mislis ti o tome..i jel bi mogao okinut tu cijelu rutu u nekih 25 dana??..znaci skocit do nepala,proci indiju,šri lanku i skocit do maldiva na 2-3 dana

DaKid is offline  
Odgovori s citatom