Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 01:16   #3
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Dobro, a šta bi ti htjela? Završiš faks kao i 10,000 njih ostalih pa da ti odmah ponude mjesto predsjednika uprave?


Da li da ovo uopće udostojim odgovorom? Ajde pošto si prvi odgovorio.

Zapanjuje me da od svega što sam napisala ti si donio zaključak kako je ustvari problem naravno u meni i mojoj ogorčenosti što nisam dobila bolju poziciju.
E prijatelju stvarno nemaš pojma. Daj pročitaj još jednom tekst, dvaput, triput ako će ti koristit.

Nadalje neću se NIKOME ispričavati jer sam obrazovana ok? Valjda bi trebala biti zahvalna Ivici jer mi nudi da mu s magisterijem punim police??

Ali znaš, nije u tome ključ. Marljiva sam, da su mi novci toliko potrebni radila bi i to (doduše mislila sam da je s time gotovo nakon faksa no prevarila sam se) već se radi o izigravanju osobe, o tome da radno mjesto unaprjeđivača prodaje nikako ne može biti punjenje polica te je to lažno oglašavanje jer nigdje nije bilo spomenuto punjenje polica tek na samom razgovoru. Razumiješ ili ne razumiješ?? Imam osjećaj da ne želiš razumijeti pa tako vidiš problem u meni. Vjerojatno iz tebe progovara nekakav jal, nemam pojma. Tipično hrvatski.
anticorr is offline  
Odgovori s citatom