Pogledaj jedan post
Old 25.08.2010., 17:33   #72
Ali evo, danas je situacije drugačija. Više nisam onaj klinac koji sam bio prije 10 godina. Više nisam slab, bespomoćan, bez imalo samopouzdanja. Više nisam paraliziran i nesposban za borbu. Radio sam godinama na sebi. Fizički i mentalno. I fizički i mentalno sam danas jači od 90% ljudi. Ne zato što sam mogao, nego zato što sam morao. Nisam imao izbora. Tada nisam imao puno mogućnosti ni izbora, no sada imam sve što mi treba, i više. Nastavio sam trenirati borilačke sportove čim sam ozdravio. Proveo sam godine u teretani, ubijajući se od treninga. Godine u borilačkim vještinama da bih se znao boriti. Godinama stjecao i izgrađivao samopouzdanje i snagu, i hrabrost u ringu i u teretani.

A one koji su me bez razloga prebijali na mrtvo ime, ismijavali me, zajebavali, iskorištavali moju bolest da bi me vrijeđali i ponižavali čeka osveta. Jer sada imam sve što mi je ikada trebalo u životu - snaga, inteligencija, brzina, izdržljivost, mudrost, hrabrost, odlučnost, samopouzdanje, i puno više. U međuvremenu sam naučio što mi treba, naučio sam da imam više oružja i više sposobnosti nego mi treba da se nosim sa kukavicama koji znaju samo udarati i tući paralizirane ljude koji se ne mogu braniti.

Zak i taroth su dobro rekli - nikakve koristi od toga da budeš fin i pristojan - takve ljude to ne zanima. Njih jedino zanimaju 2 stvari. To što si drugačiji od njih, i kako će te zbog toga zlostavljati. Da uopće ne spominjem koliko sam puta pokušao sklopiti prijateljstvo sa tim govnima koja se nazivaju ljudskim bićima. Zvao sam ih na čak i na rođendane, ponašao se prema njima kao prema prijateljima premda su bili govna. Koliko sam im puta pružio ruku kao znak prijateljstva, i koliko sam puta pokazao da sam spreman zaboraviti sve ono što su mi napravili...samo da bi oni onda meni pružili ruku, i samo tjedan dana kasnije me opet prebili i istukli...

Što da kažem. Želim osvetu, i jedva čekam da je dobijem. I dobit ću ju. Sada je red na njih da se boje is strepe i budu bespomoćni. Ne želim ubiti ni jednoga od njih. Ne, ubiti ijednoga od njih mi uopće nije cilj. kao št osam rekao, sada imam druga oružja, a razum i inteligencija su samo jedni od njih. Ono što ja želim jest njima napraviti ono što su oni meni. Želim da se oni osjećaju onako kako sam se ja osjećao, da budu plavi od batina, da budu bespomoćni i da trpe i osjete moju bol. I želim da tu bol osjećaju do kraja života, i da nikada ne zaborave taj dan kada sam im se osvetio. Neću dopustiti da ta govna koja sebe nazivaju ljudskim rodom i dalje žive svoj život kao da ništa nije bilo. Jer bilo je puno toga, i oni će to saznati. Nemam namjeru ozljediti nikoga tko je nevin i bespomoćan. Jedini ljudi koje želim ozljediti su oni koji su mi napravili sve te stvari.

Evo, to je moja priča. Samo bih htio još jednu stvar napomenuti - htio bih lijepo zamoliti moderatore da ne brišu moj post. Zašto? Zato jer želim da svi kroz moju priču mogu vidjeti da "bullying" ima vrlo gadne posljedice, i da to nije šala, i da mnogi ljudi prolaze kroz pakao. Bullying nije šala i ostavlja posljedice za koje mogu reći da večina ljudi ne želi. Htio bih da moj post ostane ovdje tako da svi vide kakvi se ljudi nalaze u našem lijepom Zagrebu, i ne samo tu, nego i u cijelom svijetu.

Ne znam...možda osveta i nije prava stvar. Možda i ne bih to trebao napraviti. No znam da ti ljudi još nisu platili za sve ono što su mi napravili, i to nije pravedno. Moj jedini zločin je bio to što sam bio drugačiji, i to ne svojom krivicom...a nikada ništa nisam nikome napravio. Nije da sam mogao sve i da sam htio, kakva je situacije bila tada. Možda pretjerujem sa cijelom tom osvetom, ali eto, ako ste pročitali ovaj dio sa osvetom, to će vam dati uvid u to kako sam se nedavno osjećao, i kako se još uvijek barem djelomično osjećam.

Ispričavam se na dugom postu, znam da sam puno napisao, ali eto, kao što sam rekao, smatram da sam dužan podjeliti svoju priču sa onima koji su se našli u situacijama poput moje. Nadam se da moderator neće ovo pobrisati, a ja bih lijepo milio da ne pobriše, jer sam svjestan da sadržaj mog posta nije baš lijep i bajan. Zahvaljujem se unaprijed

Zadnje uređivanje Freelancer77 : 25.08.2010. at 17:40.
Freelancer77 is offline  
Odgovori s citatom