Pogledaj jedan post
Old 24.04.2015., 15:34   #76
Zar nije bolje da se disleksija i disgrafija što prije dijagnosticiraju pa se mogu postići i bolji rezultati?

Ne bih olako odbacila takvu opasku, nije to nikakva sramota, a valjda učitelji nisu toliki idioti da se nabacuju dijagnozama kao lopticama i jer im se sprdnulo :živivaljdaubajci:

Ne govori se o djeci s poteškoćama, nego o bar 80 posto zdrave djece za koju je program krojen i trebali bi biti sposobni sami taj program svladati, tomu i služi obrazovanje.

Frupy, a mislim da nitko nije mislio ne pokazati interes i imati stav "jebe mi se", ima i boljih načina od buljenja u prvašićeve zadaće i knjige, padaju mi na pamet devijantne stvari poput recitiranja jednostavnih pjesmica i rastavljanja na slogove kroz igru, dok se vozi bajkom kraj tebe, pokazivanje raznih stabala, razgovor o proljetnicama, očuvanju okoliša, razdvajanju otpada, računanje koliko ima ostatka kad ti blagajnica naplaćuje, ono neke stvari koje možeš lijepo ukalupiti u svakodnevni život.

I pitati kako je bilo, jesi li što novo naučio...

Iako... mislim da i ta pitanja treba možda pustiti netom nakon povratka iz škole i djeci ostaviti dio dana da se opuste, rade nešto sebi po volji, penju se na stabla i budu djeca.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom