Pogledaj jedan post
Old 17.11.2009., 14:25   #15
Info za--> KBC Rebro Centar za debljinu

Bok!
Evo, vidim da si tražila neke informacije vezano za ovaj "novi" centar za debljinu. Nadam se da će ti i ova info ok doći, i žao mi je da sam tek sada vidljela ovu temu.
Ja sam bila naručena tamo, pred nekih 4-5 mjeseci. Isto sam čekala pun kufer dugo; a prijavila sam se čim je krenulo sa radom, i već tada sam morala čekati full dugo da dođem na red. I da, dr. opće prakse izda ti uputnicu za endokrinologa, a uputnica ti je za taj centar. Iskreno, meni se to nikako nije činilo. Došla sam tamo; bila naručena u 13h. dvoje ljudi ispred mene, i svaki je bio nekih cca 20 min kod dokotorice unutra. Napokon dođem i ja na red, doktorica me pita imam li ikakve papire od ranije (jer sam i ranije išla endokrinolozima), i ja joj lijepo kažem da nemam. Namjerno nisam bila ponjela sa sobom, jer sam očekivala i nadala se punoj obradi tamo. N, ona je bila čak i uvrijeđena jer nisam ponjela prijašnje nalaze sa sobom Ispitala me neke općenite stvari, kilaža, način života, gdje radim, kakav posao, kako se hranim, vježbam li, kakve probleme imam i slično. I sve to zapisala. i to je bilo to. Nakon toga mi je samo dala neku knjigicu u kojoj su tiskani savijeti i raspored klinika na koje bi se trebalo ići 1-2x tjedno slušati predavanja. Dakle sve grupno, masovno. I svaki tjedan bi se trebalo dolaziti vagati gore na Rebro u njihovu ordinaciju I to je to. Ništa posebno, i ništa konkretno po mom mišljenju. Da, ponudila mi je i te neke tablete za redukciju kilaže, ali one naravno imaju puno nuspojava!
Poslije mene nije bilo nikoga u čekaoni, i nije mi uopće bilo jasno kako se mogu tako ponašati- naručivati u tako dugom vremenskom periodu, a stvarno nikoga nije bilo u čekaoni tamo!!!
Uglavnom, veliko za taj "pothvat" otvaranja Centra!!
__________________
It's not who you love. It's how.
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom