Pogledaj jedan post
Old 25.11.2010., 20:46   #3
zato sam i otvorila ovu temu da ljudi znaju da bježe što dalje mogu,jer i ja sam bila uplašena,u šoku,zbunjena i došla u klaićevu s punim povjerenjem da će pomoći mom djetetu,kad ono...sva sreća na internetu,ljudima koje dijele svoje iskustvo ovdje...upoznala sam dosta ljudi u klaićevoj s istim problemom,ali svaki tjedan ih je bilo sve manje i manje..svi su pričali za šalatu i dr.Đapića i tako smo i mi počeli istraživati,raspitivati se i sad smo HVALA BOGU kod dr.Đapića na šalati.nikad neću zaboraviti boravak tamo,i to dva tjedna,kad mi je dijete bilo staro mjesec dana..nisu mi dali da sama radim jelo nego su oni imali raspored i nosili svakih 4 sata...pa nije on programiran da jede kad oni donesu..nekad je jadan plakao,dijete gladno a sestre dođu i kažu nije još vrijeme za klopu...a kad je jadan po noći spavao morala sam ga buditi da jede dok mu se ne ohladi...STRAŠNO!!!!!Bunila sam se,svađala se ali ništa se nije promijenilo,svaki put sam dobila isti odgovor...MI IMAMO TAKAV RASPORED HRANJENJA!!! A o doktoru bolje da i ne pričam...u tri mjeseca koliko smo dolazili tamo,a dolazili smo svaki tjedan od njega nismo čuli 3 rečenice,nekad smo znali doći,sestra nam skine gips,stavi drugi i to je to...možete kući šta će te uopće kod doktora...PA ZAR JE TO NORMALNO???? Ja sam još u komi jer mi je žao što sam mučila dijete tamo,a nisam ga odvela dalje,ali tješim se da smo otišli na vrijeme jer bi dijete sad bilo operirano,a ovako je sad prošao bez operacije....ovo i pišem da i drugi ne naprave grešku koju smo mi napravili...
monami is offline  
Odgovori s citatom