Pogledaj jedan post
Old 17.10.2011., 19:35   #3850
Čingač. prvi put bio.
ćevapi - moram priznati da su interesantni. ok, ima vegete. mene ne smeta previše jer je nema puno jer moj tata kad radi doma ćevape stavi mrvicu vegete pa sam navikao. jako je zanimljiva pojava bijelog papra u ćevapima, skroz nešto neočekivano. moraju li biti onako vrutalno veliki? naravno da ne.
šiš ćevap - strava i užas. preslano, prezačinjeno, presitno mljeveno. loše loše loše. jedino mi velipčina odgovara jer mrzim kad na šiš ćevapu gložem štapić da bih se domogao mesa.
pileći ražnjić - to sam samo čvaknuo jer inače nisam ljubitelj. malo je suh bio.
svinjski ražnjić - da nabodu koji komad paprike i luka bio bi savršen. jer ne vidim poantu u nabadanju komadića mesa na štapić. inače mi je to bilo najfinije, jako mekano, fino umjereno začinjeno, sočno.
carsko - tanašni čvarak. ni moje doma ne ispadne bolje, tu su si negdje.
krmenadl - zašto na tu platu ne stave vratinu? jako je fino začinjeno, ali pretanko i zato malo suhasto. nije ful suho, ali nije ni kako bi trebalo biti. da koriste vratinu, bilo bi puno bolje.
prilozi: pečena paprika fina (iako sumnjam da koriste onu ukiseljenu pečenu papriku), ajvar savršen, luk prema mojem guštu.
lepinje su isto napravljene skroz prema mojem guštu.
x-type is offline