Pogledaj jedan post
Old 08.01.2009., 11:47   #10
Ako smijem primijetiti ... tjestenina i riža su dobre namirnice koje ne debljaju ako se ne jedu tako da plivaju u umacima i naravno, govorimo o količinskim porcijama koje su max 80 g po osobi.

Ne vjerujem u nikakve dijete, ali pazim što jedem, da nije tako za čas posla bih dogurala do stotke, ja sam mediteranski tip, kruškolike građe.

Za izgubiti težinu najvažnije je ujutro doručkovati, ja nikako to sjemenje i sjeckanje suhog voća ne bih mogla ... meni je to već godinama kava s mlijekom (meni paše bez šećera od djetinjstva) i tostirani jučerašnji kruh (oko 60 g) s maslacem i đemom. U međuobrocima jedem voće. Ne pijem sokove niti gazirano piće. Isključivo vodu pijem.

Ručak je uvijek obilan, obzirom da sam u Italiji to je tjestenina plus nekakvo povrće ili ako je meso ili riba opet uz povrće ili neku salatu.

Svako popodne obavezno oko pet jedem kolač (!) uz kavicu ili čaj. Nema smisla ukidati slatko, postaješ fiksiran na to, ali je važno odrediti kada tokom dana se jede to slatko.

Večere su uvijek lagane, npr. guste juhe od povrća zimi, dinja i pršut ljeti. Oko 8 navečer pojedem zadnju jabuku i 3 sata prije spavanja više ne jedem.

Kruh uglavnom jedem samo za doručak, tokom drugih obroka rijetko ili malo, juhe kao uvodno jelo uopće ne jedem, ne vidim nikakvu korist od njih ako nisi bolestan, druga priča su guste juhe od povrća koje obožavam.

Vrlo lagano začinjavam, s vrlo malo maslinovog ulja, malo maslaca ako radim rižote, kuhati s malo masnoće je stvar navike.

Ne vjerujem da itko može smršaviti radikalnim mijenjanjem prehrane, do promjena mora doći postepeno, jelovnik se mora poklopiti s trenutačnom ponudom na tržnici ...
Nije rečeno da se meso može jesti samo grilano, u pećnici se mogu prirediti krasne pečenke, umaci također ne moraju biti teški ... gulaš se može napraviti i uz malo masnoće.
I ono što je najvažnije ne kupuj gluposti koje ne smiješ jesti, ja već godinama zaobilazim neke police, nema čipsa, keksa, čokolada (ako nije ona s velik postotkom kakaa i komadić uvijek pojedem poslije ručka), grickalica, kikirikija i sl.
Donata is offline